Kika

Založení společnosti kika v roce 1973 se uskutečnilo na základě zcela nové koncepce, která vedla k mezinárodnímu úspěchu. Dnes je kika společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.

Od podzimu 2013 je kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

Firma Steinhoff, původně založená v Německu jako rodinný podnik, staví svůj úspěch na firemních hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitost, věrnost a především důvěra, což je zárukou trvalého růstu v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. Společnost Steinhoff zahrnuje vlastní obchodní značky, logistiku a výrobu a společně se společností kika/Leiner zaměstnává celosvětově více než 87.000 pracovníků.

Akce obchodu

Black Friday

- 20% na celý nákup. Podmínky akce zde

Sametové dny v KIKA

Plánujete nákup nábytku či doplňků pro vaši domácnost? Pak máme právě pro vás dokonalý tip! Nakupujte v KIKA od čtvrtka do neděle a my vám odečteme 15 % z celkové výše nákupu. Při zakoupení výrobků od českých a slovenských dodavatelů dokonce báječných 17 % !

KDYŽ DOMOV VAŠEHO ŽIVOTA, TAK JEDNODUŠE NA SPLÁTKY
Platí pouze na prodejnách od 16. 11. do 19. 11. Nákup na splátky si může dovolit každý z vás.
Využijte 0 % navýšení, při splnění podmínek Home Credit a.s.

Více informací zde

Další obchody v kategorii BYDLENÍ