Akce a novinky

Doporučujeme: Podívejte se i na akce a nabídky obchodů v OC Letňany.

SpinnerMánie v OC Letňany

Ukaž, co dokážeš a roztoč to s námi!

Zamilovali jste si i vy nebo vaše dítě novodobý hit mezi hračkami – fidget spinner? Potom byste rozhodně neměli zmeškat Spinnermanii v OC Letňany, která vypukne už v sobotu 11.11. od 11h a potrvá až do 19h.

Do soutěže se spinnerem se může zapojit všichni každého věku. Otestujte svou zručnost se spinerem na třech soutěžních stanovištích: freestyle, nejdéle roztočený spinner a překážková dráha. Pro soutěžící jsou připravené skvělé ceny a sladké dárečky, vítězové v jednotlivých kategoriích získají poukázku na nákup v OC Letňany v hodnotě 1.000 Kč.  Chybět nebude ani kreativní dílna, kde si budete moci vyrobit vlastní fidget spinner či worshopy s profesionálním spinnerem. Podaří se nám společně vytvořit rekord „největší koncentraci spinnerů v ČR?“

Přijďte a společně to dokážeme! Tak nezapomeňte 11.11. a roztočte to s námi!

Mezinárodní folklorní festival


Info o akci: Ve spolupráci se zahraničními partnery se pořádá již několikátý ročník mezinárodního folklorního festivalu.

Jedná se o folklorní soubory – většinou z Evropy (Rusko, Bělorusko, Srbsko ,Polsko ,Makedonie, Řecko………)

Soubory jsou jak dospělé, tak i dětské a můžete se těšit na moc hezké vystoupení.

KO SPEED CLIMBING 2017

 

Vítejte na KO SPEED CLIMBING.

Jedinečný závod v lezení na rychlost KO systémem. 15 metrů vysoká stěna prověří síly a zručnost sportovců. Toho pomalejšího z dvojice ten rychlejší nemilosrdně vyřadí. Nadšení, drama, pot i zklamání, neopakovatelná show, u které se vám bude tajit dech.

Na týden se stane obchodní centrum Letňany středem zájmu nadšenců lezení i široké veřejnosti.

 

Jak říká jeden z organizátorů Martin Plecitý: „V sobotu 28. října bude v OC Letňany otevřená 9 m lezecká stěna pro veřejnost, na které si každý může vyzkoušet tento atraktivní sport. V rámci stěny bude k dispozici půjčovna kompletního vybavení a zároveň budou připraveni profesionální instruktoři každému vysvětlit tento sport na vlastní kůži. Přijďte si vyzkoušet i Vy tento moderní a dynamický sport, který je jak pro děti, tak pro dospělé. Jsme připraveni všem vysvětlit základy lezení“.

 

Našim cílem je spojit sport na nejvyšší úrovni s atraktivní diváckou show a v netradičním prostředí návštěvníky zapojit do samotného sportovního dění.

Odneste si domů neopakovatelný zážitek.

 

Trvání akce: 28.10. – 5.11.

For Toy - Veletrh hraček a her

19. 10. - 22. 10. 2017. PVA Letňany.

Více informací zde -->

Připravte se na pravou kostkovou mánii!

Od 9. do 24. října se OC Letňany přemění ve svět kostek, měsíc říjen bude ve znamení hry a kreativity.

OC Letňany pro děti vytvoří hrací koutky s více něž 200 000 kostkami Mega Bloks, z kterých si budou moci postavit co je jen napadne.

Kromě skládání kostiček se můžete tešit i na zábavný program s MegaCrew – soutěže, tancování, animátory, malování na obličej či balónky pro děti jako dáreček.

V obchodním centru budou po celou dobu konání akce animátoŕi, kterí zabězpečí zábavu pro děti a k vidění budou vystavené také sochy z kostek Megabloks.

Hrací zóna bude otevřená denně od 11.00 do 19.00 h a je určená pro děti od 1 roku.

Sladké dny v OC Letňany

Dovedete si přestavit, že se obchodní centrum promění ve sladký ráj?

Dovedete si přestavit, že se obchodní centrum promění ve sladký ráj? Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, od pátku 6. 10. do neděle 8. 10. si budete moci vychutnat pořádnou dávku sladkých zážitků. V přízemí pro Vás chystáme každý den od 11 do 19 hodin spoustu stánků s různými delikatesami a bohatý doprovodný program, který vás přenese do světa sladkostí a ukáže Vám současné cukrářské trendy.

Těšit se můžete například na fantastické pěnové dezerty se zrcadlovou polevou od Cafe La Familia, na designově jedinečné čupčáky od Cakeland Cupcakes, na fantastické pralinky z e-Pralinkárna, neobyčejně lahodnou čokoládu od PassionChocolate, nebo na americké a britské sladkosti z The Candy Store. Nebudou chybět ani tradiční dorty, pěnové zákusky, makronky všech barev a chutí, cheesecakes, tartaletky, koláče a spousta dalších dobrot. Třešničkou na dortu budou dezerty francouzské restaurace Le Terroir, netradičního Bistrot104 a Asií inspirovanou restaurací Satuy.

Na pódiu bude po celou dobu akce probíhat pestrý doprovodný program. Těšit se můžete na workshop výroby pralinek, naučíte se také pokročilé zdobení sušenek a cupcaků nebo si budete moci namixovat svůj vlastní sladký koktejl. Nemine Vás ani tombola o sladké ceny, která bude probíhat každý den ve 13, 16, a v 18 hodin. Mimo to budou po celou dobu akce probíhat soutěže na jednotlivých stáncích a také bude otevřená sladká dílna pro děti, které si budou moci vyrobit a odnést svůj vlastní sladký kousek. O zábavu rozhodně nebude nouze, a vaše chuťové pohárky budou rozmazlovány na každém kroku. Těšíme se na Vás 6. - 8. 10. 2017 v OC Letňany!

Balónkové Safari v OC Letňany

Představte si svět safari sestavený z pestrobarevných balónků. Již od 1.9. se můžete v OC Letňany těšit na jedinečnou výstavu nesoucí název Balónkové Safari. Na ploše obchodního centra bude vystaveno několik kusů větších i menších balónkových objektů, vytvořených z klasického kulovitého nebo modelovacího balónku.

Dny Marianne v OC Letňany 2017

Víkend výhodných nákupů také v Obchodním centru Letňany. Kdy jindy, když ne teď. Více než 600 exkluzivních nabídek ve více než 7000 obchodech po celém Česku a Slovensku. Přesně to vás čeká během víkendu, kdy můžete bezstarostně hřešit. Tento víkend bude jenom váš!

Originální herní zóna na konzolích X-Box One zůstává!

Přijďte k nám do OC Letňany, kde si na herních konzolích X-Box můžete vytvořit a prozkoumat svůj vlastní svět, v němž vás bude omezovat jen vaše vlastní představivost. Nezapomeňte si ale na noc postavit skrýš, jinak si pro vás přijdou monstra.

Zpátky do školy

Magazín plný inspirace pro kluky a holky! Navíc slevové kupony se slevou až 40% u vybraných prodejen. Na konci srpna se pro mnoho z nás změní zaběhnutý stereotyp. Školní rok se nazadržitelně blíží a pro všechny žáky to znamená velkou změnu v každodenních činnostech. Buďte připraveni! Přijďte se vybavit a zároveň výhodně nakoupit do OC Letňany, kde najdete všechno, co pro nový školní rok budete potřebovat.

17. ročník US Cars Letňany

Vážení členové, příznivci, majitelé amerických vozidel. Klub US Cars pořádá již po sedmnácté trdiční přehlídku US Cars v Praze v sobotu 30. září 2017 u Obchodního centra Letňany v prostorách parkoviště F.

Letní výprodeje začaly!

Letní výprodeje v Obchodním centru Letňany rozbuší srdce všem milovníkům módy. Přijďte si ulovit i vy trendové kousky do vašeho šatníku od značek jako jsou H&M, C&A, Lindex, Next, Orsay, Tom Tailor, Humanic, Reserved, House, Terranova, CCC, Reno, New Yorker, S. Oliver a mnoho jiných za zvýhodněné ceny. Nové šaty, sluneční brýle, hodinky, či něco pro děti? Výprodeje v OC Letňany už odstartovaly a potrvají až do konce srpna.

Hurvínek a kouzelné muzeum

Prázdniny sice pomalu končí, ale v OC Letňany ne! Je čas se odvázat a užít si spoustu zábavy s Hurvínkem. Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu v novém filmovém příběhu „Hurvínek a kouzelné muzeum“.